Tipy na vyhlídkové lety z letiště Sazená

Zajímavá místa pro vyhlídkové lety letadlem z letiště Sazená

Přehled nejoblíbenějších tras pro vyhlídkové lety letadlem či vrtulníkem z letiště Sazená. Komu by se zdál vyhlídkový let moc obyčejný, může si vyzkoušet pilotování na zkoušku.

Vyhlídkový let Mělník

Odkryjte klenoty české krajiny z oblohy během 20 minutového vyhlídkového letu. Přeletíme nad soutokem Vltavy a Labe. Mělník, s jeho historickým jádrem a vinohrady, se rozprostře přímo pod vámi. A pak, jako vrchol dobrodružství, se zjeví hora Říp, obklopena příběhy a legendami. Prozkoumejte s námi českou krajinu z nevšední perspektivy.

Trasa letu: Letiště Sazená – Zámek Mělník – Soutok Vltavy a Labe – Zámek Liběchov – Hora Říp – Letiště Sazená

Cena

Vyhlídkový let 20 minut pro 1 osobu – 4 900 Kč

Vyhlídkový let 20 minut pro 3 osoby – 5 400 Kč

Vyhlídkový let Terezín

Vyhlídkový let, který vám odhalí skvosty české historie a přírody během 30 minut v oblacích. Vzneseme se nad hradem Házmburk, proplujeme oblohou nad zvlněným Českým středohořím a budete mít jedinečnou příležitost spatřit pevnost Terezín z ptačí perspektivy. Tato trasa je dokonalou kombinací historických památek a přírodních krás, kterou si nesmíte nechat ujít.

Trasa letu: Letiště Sazená – Zámek Libochovice – Hrad Házmburk – Milešovka – České středohoří – Lovosice – Pevnost Terezín – Zámek Doksany – Letiště Sazená

Cena

Vyhlídkový let 30 minut pro 1 osobu – 6 400 Kč

Vyhlídkový let 30 minut pro 3 osoby – 6 900 Kč

Vyhlídkový let vrtulníkem 30 minut pro 1 osobu – 9 300 Kč

Vyhlídkový let Houska

Vzleťte s námi na 40 minutový vyhlídkový let, který vám představí zajímavé kouty naší země. Vzneseme se nad legendární horu Říp, poskytneme vám panoramatický pohled na zámek Liběchov a povedeme vás kolem středověkých hradů Kokořín a Houska. Cestou budete moci obdivovat klidné vody Máchova jezera, impozantní hrad Bezděz a nakonec se vám naskytne pohled na historický zámek Mělník. Objevte skryté poklady Česka z kokpitu letadla.

Trasa letu: Letiště Sazená – Hora Říp – Zámek Liběchov – Hrad Kokořín – Hrad Houska – Máchovo jezero – Hrad Bezděz – Zámek Mělník – Letiště Sazená

Cena

Vyhlídkový let 40 minut pro 1 osobu – 7 900 Kč

Vyhlídkový let 40 minut pro 3 osoby – 8 400 Kč

Vyhlídkový let vrtulníkem 40 minut pro 1 osobu – 11 300 Kč

Vyhlídkový let České Švýcarsko

Zažijte 60 minutový vyhlídkový let nad srdcem Česka a objevte kouzlo dechberoucích míst. Naše trasa vás provede nad zvlněným Českým Středohořím, povede kolem historického města Děčín a zavede vás až k malebnému Hřensku. Obdivujte přírodní divy NP České Švýcarsko, včetně majestátní Pravčické brány. Cestou vás čeká panoramatický pohled na Ústí nad Labem, romantický hrad Střekov, středověký hrad Házmburk a nakonec romantický zámek Libochovice. Připojte se k nám a prožijte letecký zážitek, který vám zůstane navždy v paměti.

Trasa letu: Letiště Sazená – Zámek Libochovice – Hrad Házmburk – České středohoří – Milešovka – Hrad Střekov – Ústí nad Labem – Děčínský Sněžník – Hřensko – NP České Švýcarsko – Pravčická brána – Děčín – Vysílač Buková hora – Hora Říp – Letiště Sazená

Cena

Vyhlídkový let 60 minut pro 1 osobu – 10 400 Kč

Vyhlídkový let 60 minut pro 3 osoby – 11 400 Kč

Vyhlídkový let vrtulníkem 60 minut pro 1 osobu – 15 300 Kč

Potřebujete poradit nebo více informací?

Létáme po celý rok a rádi vám zodpovíme jakékoli dotazy