Pilotem na zkoušku

Pilotem na zkoušku

Pilotování skutečného letadla Cessna nebo oblíbeného vrtulníku Robinson 22. Na letišti Sazená můžete řídit obojí. Pokud byste chtěli letět sami s instruktorem, tak jsou zde možnosti Pilotování letadla Cessna 152 nebo vrtulníku Robinson 22. Nicméně můžete vzít i své blízké, aby vás viděli řídit letadlo Cessna 172!

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Přijďte a zažijte pilotáž dvoumístného vrtulníku Robinson R22 pod vedením leteckého instruktora. Máte možnost vybrat si termín i trasu dle svého přání. Umožníme vám ovládat skutečný vrtulník a naučit se základy řízení.

Celková délka akce: 2 hodiny

1 osoba (max 100 kg)

Cena: 13 900 Kč

Pilotem na zkoušku 1 osoba

Vychutnejte si let, kde jste pouze vy a zkušený instruktor v letadle Cessna 152. Před tím, než vzlétnete, projdete předletovým briefingem, kde se dozvíte o základech pilotáže, ovládání přístrojů, komunikaci s řídící věží a odpovíme na všechny vaše dotazy. Po této přípravě je čas vznést se do oblak!

Celková délka akce: 2 hodiny

1 osoba (max 100 kg)

Cena: 7 900 Kč

Pilotem na zkoušku 3 osoby

Vy se stanete pilotem, zatímco instruktor nad vámi bdí. Vaši dva nejbližší se baví pohledem z výšky a obdivují vaše dovednosti v pilotáži! Dohodneme se na termínu dle vašich přání a co se týče trasy, je to zcela na vás. Perfektní rodinný výlet pro víkendové odreagování 😊.

Celková délka akce: 2 hodiny

3 osoby (max 250 kg)

Cena: 8 900 Kč

Hodnocení akce Pilotem na zkoušku Sazená

Potřebujete poradit nebo více informací?

Létáme po celý rok a rádi vám zodpovíme jakékoli dotazy