Podílové vlastnictví letadel

Sníte o vlastním letadle?

S PlaneShare.cz může být váš sen realitou

Proč podílové vlastnictví letadla?

Podílové vlastnictví letadel představuje efektivní řešení pro ty, kteří chtějí vlastnit letadlo bez nutnosti nést veškeré náklady samostatně. Naše služba umožňuje sdílení investičních a provozních nákladů s dalšími majiteli, což výrazně snižuje finanční zátěž. Díky podílovému vlastnictví můžete tyto náklady efektivně rozložit.

Na platformě PlaneShare.cz jsme si kladli za cíl propojit komunitu vášnivých pilotů a leteckých nadšenců. Nabízíme vám příležitost stát se spoluvlastníkem moderních letadel a vrtulníků, a to za zlomek jejich obvyklé ceny. Toto řešení vám otevírá dveře ke světu létání, aniž byste museli investovat značné finanční prostředky.

Výhody sdíleného vlastnictví:

Úspory na počáteční investici do letadla či vrtulníku.

Sdílení nákladů spojené s provozem.

Efektivní využití letadla.

Získáte nové letadlo za cenu staršího modelu.

Létáte s prvotřídním letadlem za nákladovou cenu.

Místo nájmu neznámého letadla můžete létat svým vlastním z letiště Sazená.

Více o podílovém vlastnictví letadel
podílové vlastnictví letadel a vrtulníků
logo planeshare.cz
Aktuálně nabízíme tyto letadla a vrtulníky k podílovému vlastnictví:
VL3 Evolution

Moderní letoun, který se může chlubit třemi světovými rychlostními rekordy, dosahuje rychlosti až 370 km/h. Investujte do třetinového podílu již za cca 1,8 milionu Kč. Ideální volba pro rychlé a efektivní lety po České republice i celé Evropě.

Cirrus SR22

Toto letadlo je synonymem pro pokročilou avioniku a bezkonkurenční komfort. Jeho inovativní design, uspořádání 5 sedadel, vybavení kyslíkovým systémem, záchranným padákem, funkcí proti námraze a klimatizací jej činí ideální volbou pro IFR lety. Získáte třetinový podíl za cca 7,6 milionu Kč.

Vrtulník Guimbal Cabri G2

Pyšní se inovativní konstrukcí s fenestronem – ochranným vírovým systémem vrtule, který zvyšuje bezpečnost a snižuje hladinu hluku. Díky této vyvážené kombinaci je ideální volbou pro výcvikové účely i soukromé lety. Dostupná 1/3 podílu za cca 3,8 milionu Kč.

podílové vlastnictví letadel a vrtulníků
podílové vlastnictví letadel a vrtulníků
podílové vlastnictví letadel a vrtulníků

Na letišti Sazená vám nabídneme prvotřídní zázemí pro vaše nové letadlo. Letiště je dostupné od svítání do soumraku během celého roku, což zajišťuje flexibilitu a pohodlí pro vaše lety.

V současné době jsou na letišti Sazená provozovány různé typy letadel a vrtulníků, což je důkazem naší odbornosti a kvality poskytovaných služeb. Zapojením vašeho letadla do našeho systému podílového vlastnictví se můžete spolehnout, že bude ve velmi dobrých rukou.

Potřebujete poradit nebo více informací?

Létáme po celý rok a rádi vám zodpovíme jakékoli dotazy